+90 (312) 461 02 70 info@incekvadikonutları.com

     Gölbaşı Belediye Başkanı Sayın Ramazan ŞİMŞEK, eşi Yeşim Şimşek ve beraberinde ki belediye heyeti, sitemiz Yönetim Kurulu ve temsilcilerinden oluşan sakinlerimiz ile kahvaltı etkinliği planıyla bir araya gelerek talep ve şikayetlerimizi dinlemişlerdir.

    Yapılan Kahvaltı esnasında masada gerçekleşen sohbetlerde güncel ekonomik konular, ilçemiz ve mahallemiz ile ilgili belediye yaklaşımları, sitemiz için yapılabilecekler ve en önemlisi sitemiz için büyük önem taşıyan yan yol ve halı saha bölgesinde toprak kaymaları sonucu gerçekleşen bozukluklar gündeme alınmıştır.

    Kahvaltı sonrasında Gölbaşı Belediye başkanı Sayın Ramazan ŞİMŞEK eşi Yeşim ŞİMŞEK hanım ile birlikte öncesinde sitemizde gerçekleştirilen resim ve boyama kursu çalışmalarına göz atmışlardır. Sonrasında  Göbaşı Belediyesi Fen işleri Müdürü, Park Bahçeler müdürü ve beraberindeki diğer yetkililer ile bilirkte sahadaki sorunları bizzat yerinde inceleyerek sitemiz adına yaşanılır huzurlu ortamlar için yapabileceklerinin sözünü vermiştir.

    Kendilerine, sitemiz adına yapmış oldukları bu hoş ziyaretleri, sohbetleri, ilgi ve alakaları için Teşekkür ediyoruz.

ID: 395